Dana Kalčíková

Mgr. Dana Kalčíková

projektová manažerka
44 let
email: dana.kalcikova@centrum.cz

Chci, aby Kohoutovice zůstaly zelenou oázou, ve které se dobře žije. Chci, aby se staly městskou částí, kde obyvatelé jsou partnery při rozhodování o tom, co se tu bude dít, které stavby se tu budou či nebudou realizovat. Chci, abychom rozvíjeli Kohoutovice podle konceptu Smart City (chytré město).

Viktor ŠeďaMgr.  Viktor Šeďa

úředník
42 let
email: viktor8888@seznam.cz
V Kohoutovicích žiji už přes dvacet let a vždycky jsem je vnímal jako zahradní město plné zeleně obklopené lesy. Chci abychom toto bohatství zachovali a vybudovali tady pěkné veřejné prostory pro všechny. Funkční, vkusné a zábavné. Domnívám se, že by obec mohla využít evropské dotační programy. Jako specialista na administrování dotačních projektů s tím mohu pomoci.

Mgr. Ing. Petr Ledvina

vedoucí ekologické poradny, člen  Českého svazu ochránců přírody
45 let
email: petr.ledvina@centrum.cz
Kohoutovice mají nejkrásnější a zatím i zdravé okolí. Bohužel uvnitř zůstaly pro mnoho obyvatel jen místem, kde přespávají. Nepodařilo se je přeměnit v městskou část, kde lze strávit celý den a nebude vám nic chybět. Proto chci usilovat o jejich proměnu v živé město při zachování okolní krásné přírody.

doc. Mgr. Klára Šeďová, Ph.D.

univerzitní pedagožka
43 let
V Kohoutovicích žiju od dětství a vychovávám zde také svoje děti. Nejen pro ně si přeju kvalitní vzdělávání, pestré volnočasové, sportovní a kulturní aktivity v obci. V Kohoutovicích pracuje řada organizací a spolků, které odvádějí skvělou práci. Úkolem radnice je maximálně je podporovat. Jako odborník na vzdělávání vím, jak na to.

Mgr. Ondřej Přibyla

mediátor, lektor nenásilné komunikace
37 let
Věcí, které by bylo užitečné udělat, je hodně. Chci pomáhat, aby se nezasekly na sporech a nedorozuměních.

Soňa SmetanováMgr. Soňa Smetanová, Ph.D.

vědecká pracovnice
32 let
Do Kohoutovic jsem se přistěhovala před čtyřmi lety mé nadšení z nich roste. Unikátního spojení přírody, služeb, dostupnosti centra Brna a hlavně milých lidí, které tu potkávám každý den, si velmi vážím a chci se podílet na tom, aby se nám tu dobře žilo i dál. Aby o dění zde měli všichni obyvatelé dostatek informací a hlavně, aby měli možnost o řadě věcí spolurozhodovat. I ta nejmenší forma občanské aktivity má smysl.

Jakub Petroš

team leader v administrativním oddělení banky
32 let
Kohoutovice nabízejí možnost žít ve velkoměstě v prostředí, kde je víc zeleně a klidu než betonu, asfaltu a hluku. V mých očích jsou ideálním místem pro zdravý život, jehož přírodní součástí stojí za to zachovat v co nejlepší kvalitě. Jako rodiče mě také zajímají možnosti vzdělávání a mimoškolních činností pro děti. Věřím, že aktivity vedoucí k individuálnímu rozvoji dětí si zaslouží větší podporu ze strany obce.

Lenka Střílková

obchodní manažerka
40 let
Ideálním místem pro život je to, kde sousedství a otevřenost mají přednost před vyhláškami a zákazy. Žijme spolu na našich ulicích. Mějme nápady, nechme se inspirovat tím, co se povedlo jinde. Jsem pro otevřené zahrady a garážové výprodeje.

Mgr. Jana Zahrádková, učitelka na SŠ, 51 let
Páteří Kohoutovice je, bohužel, rušná silnice. Myslím, že je ještě hodně lokalit podél této hlučné tepny, které by mohly být osázeny zelení, čímž by se zmírnila prašnost a hluk proudící od silnice směrem k domům.

Ing. Zdeněk Vysloužil, ředitel strojírenské firmy, 43 let

Mgr. Zuzana Ptáčková, právnička, 35 let

Bc. Bohdanka Braunerová, pedagožka, 45 let

Mgr. Jakub Smetana, psycholog, 33 let

Ing. Ivana Cenková, programátorka, 40 let

Ing. Veronika Ježová, daňová poradkyně, 43 let

Mgr. Jan Mayer, ředitel firmy, 30 let

Mgr. Gabriela Šimková, studentka postgraduálního studia, 30 let

Ing. Josef Svoboda, pracovník ve výzkumu dopravy, 42 let
Oceňuji úsilí o dodržování Tiskového zákona, transparentní hospodaření s bytovým fondem a plán zapojit se do systému sociálního bydlení, které by do budoucna mělo snížit počet lidí bez domova na ulicích a v MHD.

Mgr. Michal Šimoník, manažer firmy, 34 let

Mgr. Jana Konečná, podnikatelka a daňová poradkyně, 55 let
Ráda bych prosadila veřejné projednání údolí Voříškova a dále možnost umístit lavičku ke každému vchodu bytového domu, kde si to většina jejich obyvatel bude přát. Budu pokračovat v provozování webového portálu Kohoutovice.org

Eva Homolová, ekonomka, 46 let

Naši kandidáti 2018